Momenteel zijn de Olympische Spelen in Parijs gaande. Uren de TV aan en kijken, elke sport bekijken en beleven. Heerlijk.

Maar ook natuurlijk zelf sporten… ooit begonnen met de verplichte A en B zwemdiploma, daarna voetbal (VRC, VV Roden), schaatsen, wielrennen, hockey, hardlopen en nu hockey, wielrennen en de sportschool. En als het even lukt weer hardlopen.
En enkele jaren coachen bij het voetbal en straks bij het hockey.
Nooit op mega super topniveau, maar wel altijd fanatiek en vol voor de winst. En dat is precies waar het om gaat, bezig zijn met beter worden, elke keer weer het beste uit jezelf halen. Voor de een ligt dat plateau van beter worden hoger dan de ander, maar uiteindelijk draait het altijd om plezier en het fijne gevoel dat je uit je sport haalt.
1993
Met het verdrag van Maastricht is de officiële oprichting van de EU een feit. En de eerste pentium chips zorgen voor een vooruitgang bij de PC.



