Afgelopen zaterdag ben ik verrast met mijn vrijgezellen feest. Nog 2 weken en dan is het zover, dus, zoals de traditie het wil (…), een bachelors. Om een uurtje of 11 opgepikt door Sjoerd en met de auto richting, tsja, ok, richting IJmuiden!
Ha! Zeevissen! … 5 uur op een schuddende boot, groen en geel en kotsend over de railing! Maar nee, IJmuiden is meer dan alleen een vissers haven. Er is ook een groot strand. Na enkele biertjes werd het duidelijk… we gingen blo-karten.
Een kleine impressie van wat blo-karten is;
Na 2 uur keihard over het strand knallen tijd voor meer bier. En de volgende “activiteit”, de tent opzetten. In de duinen, op camping de Lakens in Bloemendaal aan Zee.

De legertent stond redelijk rapido… maar of hij er nog zou staan als we terug kwamen van het stappen, spannend! 🙂
En daarna, eten en feesten in Woodstock. Gelukkig mocht ik me nog even snel verkleden (…)

Jurjen, Koen, Han, Roel, Lex en Sjoerd! Bedankt allemaal, ik heb me prima vermaakt!
Tot volgende week… want ik ga natuurlijk wel trouwen en word geen professioneel blokarter.